Haber

Kuruçeşme Yaşam Merkezi girişimci kadınlara tanıtıldı

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’nin İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çalışmaları tamamlanan Kuruçeşme Yaşam Merkezi’nde Kuruçeşme Girişimci Kadın Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Aynur Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

BAŞKAN HÜRRİYET BİLGİLENDİRDİ

Kuruçeşme Hatipköy Mahallesi Muhtarı Habibe Aksoy’un da yer aldığı programda Başkan Hürriyet ve Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu, Kuruçeşme Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Hürriyet ve Solakoğlu, dernek başkanı Aynur Dedeoğlu ve dernek yönetim kurulu üyelerine dernek çalışmalarının yapılabileceği alanlar hakkında bilgi verdi.

Dostane bir ortamda gerçekleştirilen programdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuruçeşme Girişimci Hanımlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Aynur Dedeoğlu, merkezi çok beğendiklerini vurgulayarak, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkür etti. Önder Hürriyet de bölge sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda Kuruçeşme Ömür Merkezi’nin işleyişinin netleştirileceğini belirterek, derneğe çalışmalarında başarılar diledi.

kelkit-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu